Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gareja - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 8 działek o powierzchni od 0.0857 ha do 0,1233 ha w Lubsku (pow. Żary) przy pięknej nowo wybudowanej ul. Gdańskiej w cenie 120 zł za m2. Są to działki rolne w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bronków

Bronków(Gareja + 18 km)

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łukawy

Łukawy(Gareja + 16 km)

144 000 zł3 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Łukawach 3600 m przestrzeni, ciszy i natury pod budowę domu Nie każdy szuka tylko gruntu. Czasem szuka się miejsca, w którym naprawdę będzie chciało się.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł3 992 m² 160,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną, przestronną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 3992 m2 w cenie 640 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kunicach Żarskich - ul. Lelewela, 0,10 ha Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,10 ha (1000 m ), położoną w Kunicach Żarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Królów

Królów(Gareja + 21 km)

553 000 zł6 135 m² 90,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży bardzo ładną działkę inwestycyjną położoną kilka km od Trzebiela w miejscowości Królów o pow. 6135 m2 w cenie 553 000 zł. Nieruchomość znajduje jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 151 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Żarach, dzielnica Kunice, ulica Osadnicza, numer ewidencyjny działki 265 obręb 5. Powierzchnia 1152 m2, kształt nieregularny zbliżony do trójkąta. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną blisko Żar, o pow. 44 ary w cenie 229 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Niedaleko jej granicy jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 889 m² 105,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę położoną w niedalekiej odległości od Żar o pow. 1889 m2 w cenie 199 tys. Działka znajduje się bezpośrednio pod lasem, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miłowice

Miłowice(Gareja + 25 km)

4 600 000 zł944 200 m² 4,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy kompleks stawów położonych w miejscowości Miłowice, w gminie Żary, województwo lubuskie. Całość obejmuje około 94,4224 ha powierzchni stawów oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gareja

Gareja,lubuskie

287 000 zł3 829 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę o powierzchni 3829 m2 w kolonii Gareja, obręb Mierków, gmina Lubsko. Działka płaska, sucha, częściowo zadrzewiona, podłoże.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij